18 lutego 2018. imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Urząd Gminy Grodzisk
tel. +48 85 656-80-61
ug@gminagrodzisk.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Aktualności645539
2Kontakt30691
3O gminie19850
4Puchar Wójta18886
5Puchar Wójta 201213544
6Historia gminy12892
7Gospodarka odpadami12858
8Przedszkole12265
9Zabytki11647
10Realizowane projekty10339
11Puchar Wójta 20139514
12Puchar Wójta 20147612
13Puchar Wójta 20117464
14Puchar Wójta 20166802
15Puchar Wójta 20106620
16Puchar Wójta 20155598
17Elektroniczna skrzynka podawcza5596
18Załatwianie spraw5487
19Puchar Wójta 20094935
20Obsługa osób niesłyszących4840
21Ewidencja ludności4684
22Ogłoszenia4373
23Przetargi4145
24Puchar Wójta 20173988
25Wrota Podlasia3420
26mapa gminy3139
27tv-bug2666
28Interaktywna mapa2660
29Zespół Szkół w Grodzisku2617
30Prognoza pogody2579
31Druki i formularze do pobrania2559
32powiadom2534
33Galeria Zdjęć2532
34LGD Tygiel Doliny Bugu2502
35Podatki i opłaty2491
36RPO Województwa Podlaskiego2337
37Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podlaskiego2260
38Monitor Polski2190
39Dziennik Ustaw2186
40Budujemy Sportową Polskę1978
41Projekty zakończone1819
42Wirtualna panorama gminy Grodzisk1238
43Cyfrowy Urząd1127
44Program "Rodzina 500+"807
45651
46Arkadia Przedszkolaków137

Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójt
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Luty   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

MAPA SERWISU
STATYSTYKA