25 listopada 2017. imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Urząd Gminy Grodzisk
tel. +48 85 656-80-61
ug@gminagrodzisk.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Aktualności618221
2Kontakt29709
3O gminie19365
4Puchar Wójta18588
5Puchar Wójta 201213372
6Historia gminy12556
7Gospodarka odpadami12060
8Przedszkole11920
9Zabytki11365
10Realizowane projekty9905
11Puchar Wójta 20139382
12Puchar Wójta 20147450
13Puchar Wójta 20117324
14Puchar Wójta 20166608
15Puchar Wójta 20106474
16Puchar Wójta 20155461
17Elektroniczna skrzynka podawcza5354
18Załatwianie spraw5071
19Puchar Wójta 20094795
20Obsługa osób niesłyszących4622
21Ewidencja ludności4374
22Ogłoszenia4177
23Przetargi4003
24Puchar Wójta 20173647
25Wrota Podlasia3309
26mapa gminy2979
27tv-bug2563
28Interaktywna mapa2550
29Zespół Szkół w Grodzisku2508
30Prognoza pogody2473
31Galeria Zdjęć2453
32Druki i formularze do pobrania2423
33powiadom2402
34LGD Tygiel Doliny Bugu2400
35RPO Województwa Podlaskiego2236
36Podatki i opłaty2176
37Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podlaskiego2137
38Monitor Polski2075
39Dziennik Ustaw2064
40Budujemy Sportową Polskę1847
41Projekty zakończone1668
42Wirtualna panorama gminy Grodzisk1145
43Cyfrowy Urząd1006
44Program "Rodzina 500+"701
45566
46Arkadia Przedszkolaków37

Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójt
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA